Yepyeni Bir Ev
BURSA NUR İPEK inşaat 8 3+1 5+1
Bursa / Yıldırım
İlan Tarihi 26.12.2012
Kategori Satılık
Emlak Türü Daire
Daire Tipleri 5+1
Banyo Sayısı 2
Bina Yaşı 0
120 m2 - 1
 
  • http://yepyenibirev.com/content/images/111212931.jpg

  • http://yepyenibirev.com/content/images/111212932.jpg

  • http://yepyenibirev.com/content/images/111212933.jpg

  • http://yepyenibirev.com/content/images/111212934.jpg

  • http://yepyenibirev.com/content/images/111212935.jpg

  • http://yepyenibirev.com/content/images/111212936.jpg

  • http://yepyenibirev.com/content/images/111212937.jpg

  • http://yepyenibirev.com/content/images/111212938.jpg

Adres : www.yepyenibirev.com
Telefon :
Faks :
GSM :
yepyenibirev@hotmail.com
Mesaj Gönder


 

 Nuripek İnşaat 8. ETAP ile Bursa’nın yükselen değeri Millet Mahallesi’nde. Mimarisi, insana yaklaşımı, çevre düzenlemesi, peyzajı, modern tasarımı ve sosyal olanaklarındaki zenginliğiyle, gündelik hayata bambaşka boyut getiren bir projeye imza atıyor. 8. ETAP ayrıntılarda gizlenen, özenle inşa edilmiş yapısıyla hayatınıza yeni bir renk katarak huzurlu bir yaşamı size sunuyor.
Yaşam kalitenizi artırmayı hedefleyen Nuripek İnşaat, siz ve aileniz için modern yaşamın bütün unsurlarını biraraya getirdi. Siz süs havuzunun huzur veren ambiyansı eşliğinde kamelya da dostlarınız ve sevdiklerinizle hoşça vakit geçirirken çocuklarınızda onlar için özel olarak hazırlanmış oyun parkında mutlu zamanlar yaşayacaklar.
Evinizin penceresini mutluluğa, güvene, konfora açacaksınız. Bu da size hepsinin birleşimi olan huzuru verecek. Huzurun sizi sardığı evinizde sizi yoran ne varsa hepsi sizden uzakta olacak. Eşiniz, çocuklarınız ve sevdiklerinizle kaliteli vakitler geçireceksiniz.  İçinde bulundurduğu konforu dışına da yansıtmış sizlere bir kez daha değer verdiğini ispatlamıştır . BU evlerde çocuklarınızın güven içinde vakit geçirebileceği çocuk parkı ve çocuklarınızda doğa sevgisini artıracak şekilde bahçe düzenlemesi ,ağaçlandırılmasını sağlamış çocuklarımıza ve bizlere şehir içinde doğanın yemyeşil güzelliğini kuş ve su seslerinin ahenginde yaşam sürme olanağı sunmuştur  ve bizde siz değerli müşterilerimize kaliteyi yakalamanız hak ettiğiniz gerçek yaşantıyı sunmak için hizmetinizdeyiz güven ve huzur içinde    gülen yüzlerle sizleri beklemekteyiz
İncelediğiniz Son 4 İlan

Kurumsal

Projeler

Nakliye

Kampanya

İletişim

Ad Soyad *
E - Posta *
Telefon
Mesaj *
  

Lütfen Güvenlik Kodunu Giriniz


Teklif Miktarını Giriniz *
Notunuz *
  

Lütfen Güvenlik Kodunu Giriniz